Skip to main content

Trasa ekstremalna

PRAWDZIWA JASKINIA-PRAWDZIWA PRZYGODA

logo trasy ekstremalnej jaskini niedźwiedzia

Jedyna taka trasa w Polsce

To oferta dla osób chcących na chwilę wcielić się w rolę grotołaza i podążyć śladami pierwszych odkrywców w Jaskini Niedźwiedziej.Pod opieką członków Sekcji Speleologicznej "NIEDŹWIEDZIE" z Kletna, wyposażeni w kombinezony, kaski i oświetlenie, zejdziemy w Stare Dolne Partie Jaskini Niedźwiedziej, zobaczyć zupełnie inną Jaskinię Niedźwiedzią.

klepsydra ikona

3 godziny niezapomnianych wrażeń

kamień ikona

Śladami pierwszych odkrywców

grotołaz ikona

Zobacz jaskinię oczami grotołaza

pracownicy na trasie ekstremalnej
pracownicy na trasie ekstremalnej

Rezerwacja

Terminy wejść ustalane są indywidualnie, nie mamy sztywnego harmonogramu. Potrzebujemy trochę czasu na zorganizowanie wejścia dla Państwa, dlatego prosimy o wcześniejsze zaplanowanie naszej atrakcji.

biegacz ikona

Wymagania fizyczne

TRASA JEST DLA OSÓB SZCZUPŁYCH I SPRAWNYCH FIZYCZNIE. Jedno i drugie jest względne, dlatego NALEŻY OBOWIĄZKOWO ZROBIĆ TEST opisany poniżej i zapoznać się ze wszystkimi informacjami.

Krótki test

bilet ikona

Cena zwiedzania

Koszt wejścia od 1 osoby - 350 zł. Cena obejmuje: opiekę przewodnika, kombinezon speleologiczny, kask, oświetlenie, rękawiczki ochronne.
We własnym zakresie: zmienne obuwie.

grupa osób ikona

Wymagana grupa

Grupa musi liczyc minimum 2 osoby. Maksymalnie 6 osób.

email ikona

Sposób rezerwacji

REZERWACJA TYLKO MAILOWA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. TELEFONY KONTAKTOWE: 748 141 250 lub 603 038 145 (tylko sms-y) TYLKO TRASA EKSTREMALNA

Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, jest częścią spółki: Stroński Park Aktywności "Jaskinia Niedźwiedzia" Sp. z o.o. z siedzibą w Stroniu Śląskim, ul. Kościuszki 20a.