Facebook

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ W KLETNIE

TYLKO WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA GWARANTUJE WSTĘP DO JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ

Zalew Stara Morawa!!

zarezerwuj_noclegi_n_www_001.jpg

 

noclegi_www_001.jpg (mini) naszdom_328_m.jpg (mini)img_0022_1.jpg (mini) jaskinia_niedzwiedzia_001.jpg (full)

 

KAMERA ONLINE 

 

 

ZALEW STARA MORAWA

ZAPRASZAMY DO STAREJ MORAWY NIEOPODAL STRONIA ŚLĄSKIEGO GDZIE ZNAJDUJE SIĘ PIĘKNIE POŁOŻONY ZBIORNIK REKREACYJNY O POWIERZCHNI 5,5 HEKTARA. STRZEŻONE KĄPIELISKO Z PIASZCZYSTĄ PLAŻĄ, POLE NAMIOTOWE, MOLO Z WIEŻĄ WIDOKOWĄ, ORAZ SPECJALNIE PRZYGOTOWANA PRZYSTAŃ Z WYPOŻYCZALNIĄ SPRZĘTÓW WODNYCH.

DLA NASZYCH TURYSTÓW PRZYGOTOWALIŚMY BAZĘ NOCLEGOWĄ, ZAPEWNIAMY 24 MIEJSCA NOCLEGOWE W POKOJACH 2 I 3 OSOBOWYCH WYPOSAŻONYCH W PEŁNY WĘZEŁ SANITARNY I TELEWIZOR.

W POŁUDNIOWO ZACHODNIEJ CZĘŚCI KOMPLEKSU TURYSTYCZNO-REKREACYJNEGO NAD ZALEWEM W STAREJ MORAWIE ZNAJDUJE SIĘ POLE BIWAKOWE I KEMPINGOWE Z OTWARTĄ KUCHNIĄ TURYSTYCZNĄ I WĘZŁEM HIGIENICZNO-SANITARNYM.

KOMPLEKS W STAREJ MORAWIE WYPOSAŻONY ZOSTAŁ RÓWNIEŻ W DWA BOISKA DO GIER ZESPOŁOWYCH Z TRYBUNĄ DLA WIDOWNI, PLAC ZABAW DLA DZIECI ZE ŚCIANKĄ WSPINACZKOWĄ, ZEWNĘTRZNE SZACHY I STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO.

ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO WYPOCZYNKU NAD ZALEWEM W STAREJ MORAWIE, JEDNEGO Z NAJWYŻEJ POŁOŻONYCH SZTUCZNYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH W POLSCE  (około 525 m n.p.m.).

TO MIEJSCE GDZIE KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE:

GÓRSKIE WYCIECZKI, WYPOCZYNEK NAD WODĄ, TRASY ROWEROWE, WĘDKARSTWO

ZALEW W STAREJ MORAWIE POŁOŻONY JEST PRZY ZBOCZU GÓRY KRZYŻNIK W MASYWIE ŚNIEŻNIKA OK 3 KM OD CENTRUM STRONIA ŚLASKIEGO, 6 KM OD JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ W KLETNIE, 4 KM OD OŚRODKA NARCIARSKIEGO KAMIENICA, 8 KM OD OŚRODKA NARCIARSKIEGO CZARNA GÓRA 

ZAPRASZAMY NAD GÓRSKI ZALEW W STAREJ MORAWIE!!!