Facebook

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ W KLETNIE

TYLKO WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA GWARANTUJE WSTĘP DO JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ

Triathlon Stronie Śląskie 2015

15 - 16.08.2015
TRIATHLON STRONIE ŚLĄSKIE

 logo (full)

Triathlon Stronie Śląskie to pierwsza edycja wyjątkowej, górskiej imprezy triathlonowej. Impreza odbędzie się na wyjątkowo wymagającej trasie kolarskiej – zarówno klasycznie po drogach asfaltowych, jak i w wydaniu terenowym!

Pierwszego dnia czekają na Państwa Mistrzostwa Polski w CrossTriathlonie – terenowa odmiana triathlonu, podczas której etap kolarski odbędzie się na wymagającej, ale bardzo malowniczej i widowiskowej trasie wiodącej Masywem Śnieżnika i Górami Bialskimi. Trasa obfitować będzie w liczne podjazdy i zjazdy o zróżnicowanej nawierzchni, co będzie doskonałą alternatywą dla klasycznej odmiany triathlonu.

Drugiego dnia odbędzie się triathlon na drogach asfaltowych, ale nadal w iście górskich warunkach! Pętla trasy kolarskiej licząca 16 km zawiera w sobie wymagający 6 km podjazd pod Janową Górę, po czym następuje 6 km zjazd. Tego dnia triathlon rozegrany zostanie na 3 dystansach: „22” (0,75/16/5), „44” (1,5/32/10) oraz długim ITU (3/80/20), na którym rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w triathlonie na tym dystansie.

Start na wszystkich dystansach otwarty jest dla wszystkich! Pierwsze 3 osoby kategorii PRO oraz kategorii wiekowych w CrossTriathlonie oraz w triathlonie na dystansie długim ITU dodatkowo uhonorowane zostaną medalami Mistrzostw Polski.

 

plan (full)

 

WIĘCEJ NA http://tristronieslaskie.pl/