Facebook

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ W KLETNIE

TYLKO WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA GWARANTUJE WSTĘP DO JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ

Rozwój działań rekreacyjno-edukacyjnych pod Śnieżnikiem

Gmina Stronie Śląskie wraz z czeskim partnerem Stare Mesto realizuje projekt pt. „Rozwój działań rekreacyjno-edukacyjnych pod Śnieżnikiem”

W ramach projektu odbyły się rozgrywki sportowe. Pierwsza część polsko – czeskich rozgrywek sportowych odbyła się w Starym Mescie. Uczestnicy rywalizowali w dyscyplinach: piłka nożna, tenis stołowy, kręgle, mini golf. 

Zdjęcia z rozgrywek, które odbyły się w Starym Mescie można zobaczyć TUTAJ

Druga część rozgrywek sportowych odbyła się 15 czerwca na terenie Gminy Stronie Śląskie. Na kompleksie boisk sportowych ORLIK zawodnicy rozgrywali turniej piłki nożnej w kategorii wiekowej 10-12 lat. Zwyciężyła drużyna ze Starego Mesta. Na kompleksie turystycznym w Starej Morawie rozgrywane były zawody siatkówki. W kategorii młodzieży w wieku 12-15 lat wygrała drużyna ze Stronia Śląskiego, natomiast w kategorii seniorów zwyciężyła drużyna ze Starego Mesta. Na kortach Hotelu Morawa w Starej Morawie został zorganizowany turniej tenisa ziemnego. Po zaciętej walce zwycięzcą został Pan Adam Adamczewski. Na hali widowiskowo – sportowej SPA „Jaskinia Niedźwiedzia” w Stroniu Śląskim zostały zorganizowane : turniej w badmintona oraz tenisa stołowego. Zawody badmintona wygrał Pan Radosław Michalak natomiast zawody w tenisie stołowym wygrała drużyna ze Stronia Śląskiego. Rozpoczęcie zmagań sportowych na hali sportowej poprzedzony był występem gimnastycznym w wykonaniu grup ze Starego Mesta i Stronia Śląskiego.

Zdjęcia z rozgrywek, które odbyły się w Starym Mescie można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnych polsko – czeskich rozgrywkach sportowych, które odbędą się 05 października w Stroniu Śląskim.


logotyp_pl_cz (oryginał)