Facebook

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ W KLETNIE

TYLKO WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA GWARANTUJE WSTĘP DO JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ

Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Stronia Śląskiego i beczkę piwa ROZTRZYGNIĘTY

2013-08-29

Niedzielny Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Stronia Śląskiego i beczkę piwa zakończył sezon siatkarski na boiskach zalewu w Starej Morawie. Do zawodów, pomimo zmieniającej się aury, przystąpiły cztery drużyny 6-osobowe reprezentujące różne miejscowości naszego regionu (Kłodzko, Stronie Śląskie, Kamieniec, Lądek Zdrój). 

Wydarzenie, które miało miejsce 28.08.2013r . rozpoczęło  się oficjalnym przywitaniem drużyn oraz omówieniem zasad obowiązujących uczestników. Dzięki bardzo dobrej postawie Strońskich zawodników  drużyna „Strońska Akademia Sportu” ulokowała się na II miejscu.

Po zwycięstwie wszystkich swoich spotkań Puchar Burmistrza Stronia Śląskiego i beczkę piwa zabrali do Kłodzka zawodnicy drużyny„Żywiec” Kłodzki(Zbigniew Weiss, Stefan Wojtaszczyk, Janusz Durasiewicz, Tomasz Faron oraz trener Witold Wyrzykowski). Po zawodach wręczono Puchar i beczkę oraz pozostałe nagrody ufundowane przez organizatorów.                Wielkie gratulacje za udział i wprowadzenie pozytywnej atmosfery na spotkaniu w karczmie „Hubertus”należą się zawodniczkom z zespołu KS "ISKRA" Kamieniec Ząbkowicki. Zawodniczki tej drużyny oddanie walczyły w każdej konfrontacji. Życzymy im wielu zwycięstw w kolejnych turniejach.

 

Organizatorzy:

Gmina Stronie Śląskie,

Strońska Akademia Sportu,

SPA „Jaskinia Niedżwiedzia”,

Karczma „ Hubertus”


1 (mini)  2 (mini)  3 (mini)