WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ W KLETNIE

TYLKO WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA GWARANTUJE WSTĘP DO JASKINI NIEDŹWIEDZIEJ

Turniej siatkówki

2012-12-26

W sobotę 22 grudnia 2012 r. odbyły się na hali sportowej przy SPA "Jaskinia Niedźwiedzia" w Stroniu Śląskim "OTWARTE GWIAZDKOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ".

W turnieju wzięło udział 5 drużyn.

Po zaciętej walce 4 miejsce ex aequo zajęły drużyny Bambini Power i FC Cośtam. Na najniższym miejscu podium uplasowała się drużyna Fanatycy w składzie: Zadrożny, Kapusta, Kapusta, Data, Pielaszkiewicz, Pierścionek i Jałowiecki.

Drugie miejsce zajęła drużyna TBMFS w składzie: Olga Sobolewska, Sławomir Michalak, Radosław Michalak, Dariusz Wędziński, Marcin Łukasiewicz, Kuba Dziczek oraz Sylwester Tomaszkiewicz.

Zwycięzcą turnieju została drużyna ULKS Bystrzyca, w której składzie grali: Krzysztof Jachtoma, Piotr Cepielnik, Bartek Petrus, Wojtek Kostecki, Andrzej Odziemek i Miłosz Murzyniak.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok.